Szkoła Nauki Jazdy

Pewnie zdaj
na prawo jazdy

Zdobądź wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci bez trudu zdać egzamin. Ciesz się z wymarzonego Prawa Jazdy.

NAUKA JAZDY RZESZÓW

AUTOMOBILKLUB RZESZOWSKI

1
lat NA RYNKU
100 +
kursów
1000 +
kierowców

Najbliższy Kurs na Prawo Jazdy:

20 maja 2024 | godz. 16:00

13 MAJA 2024 | GODZ. 16:00 - SPOTKANIE ORGANIZACYJNE (NIEOBOWIĄZKOWE) Więcej informacji pod nr tel.: 602 589 085

Rzeszów, ul. Wyspiańskiego 2 - budynek Automobilklubu Rzeszowskiego

DNI
GODZINY
MINUTY
SEKUNDY
Prowadzimy nabór ciągły na kursy e-learningowe!

Kursy nauki jazdy kategorii B

Poznaj ofertę naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców mieszczącego się w Rzeszowie. Wybierz kurs dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kurs standardowy

OD 2790 pln *PROMOCJA*

Pełny Kurs Prawa Jazdy kategorii B, obejmujący kurs teoretyczny w formie tradycyjnych wykładów lub e-learningu oraz kurs praktyczny, czyli jazdy samochodem szkoleniowym.

Kurs weekendowy

3190 pln

Kurs Nauki Jazdy kategorii B, odbywający się w małych grupach w weekendy, dedykowany dla osób, które nie dysponują wolnym czasem w dni robocze, w ciągu tygodnia pracy.

Kurs PRZYSPIESZONY

3490 pln

Kurs Prawa Jazdy realizowany w formie zajęć indywidualnych, w których uczestniczy tylko jeden Kursant. Terminy i godziny wykładów oraz jazd są dopasowywane do potrzeb Klienta.

Jazdy doszkalające

OD 90 pln

Przeznaczone dla osób, które po zakończonym kursie wciąż nie czują się pewnie za kierownicą oraz posiadaczy Prawa Jazdy, chcących podnieść swoje umiejętności kierowania autem.

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Nasze Miasto to Rzeszów. Od 60 lat nieprzerwanie szkolimy kolejne pokolenia ambitnych kierowców, którzy potrafią odnaleźć się za kierownicą w każdych warunkach drogowych.

Rajdy to nasza pasja, szkolenie kierowców to nasza misja. Głównym celem Szkoły Nauki Jazdy Automobilklubu Rzeszowskiego jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców.

Przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu na Prawo Jazdy, ale przede wszystkim uczymy właściwego zachowania na drodze i umożliwiamy zdobycie umiejętności przydatnych kierowcom w ich codziennym funkcjonowaniu za kierownicą samochodu.

Opinie naszych kursantów

E-learning

Kurs teoretyczny na Prawo Jazdy on-line, bez wychodzenia z domu.

Darmowe testy

Darmowe ćwiczenia z testów w OSK i indywidualny dostęp on-line.

Symulator

Bezpłatny dostęp do jedynego w Rzeszowie Symulatora Nauki Jazdy.

Baza wiedzy

Skorzystaj z naszej Bazy Wiedzy dla kandydatów na kierowców. Dowiedz się jak zdobyć wymarzone Prawo Jazdy i co będzie Cię czekać po drodze do otrzymania upragnionych uprawnień. Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje i odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania.

Baza Wiedzy

Jak zdobyć Prawo Jazdy?

Chcesz zdobyć upragnione Prawo Jazdy, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy co należy po kolei zrobić, aby zdobyć uprawnienia do kierowania samochodem osobowym. Krok po kroku.

WIĘCEJ >

Masz pytania? Zadzwoń lub Napisz